Új hozzászólás Aktív témák

  • sch_a

    addikt

    válasz idegen lény #73321 üzenetére

    Pár hete adtam el a 8440P-met, i5-el, 1600*900-as felbontással, 35-ért... Nekem nem volt gondom a 14"-al, főleg ilyen felbontással. A cégesem is 14-es, persze azt legtöbbször monitorra kötve használom. HDMI kimenet tényleg hiányzik a legtöbbről, de ott a display port. 2500 ft-ért vettem hozzá átalakítót, így simán rá tudom kötni TV/montiorra HDMI-kábellel. DP+, tehát megy a hang is rajta. Én az N-es wifi meg az usb 3.0 hiánya miatt adtam el. Az egy dolog, hogy kevés garanciát vállalnak rá, de ezek anno 350-500ezerbe kerültek. Ezek nem hullanak úgy szét, mint a 100ezres asus és társaik. Raksz beléjük egy SSD-t és akár még az első generációs i5-el is hasít.

    Én most vettem használtan HP 8560P-t, ez már 15"-os, sokat hordozom, de kocsival, úgyhogy most inkább nagyobbat vettem. 85-ért, 1 év garanciával. Nem akarták elhinni, hogy használt, olyan szép állapotban van...

    Tudom, hogy ez nagyon off, de ha már feljött a téma, én ilyesmit ajánlok konzol mellé, tablet helyett. A kettő együtt már ~200ezer, amiből én jó eséllyel PC-t vennék, ha nem kellene állandóan cipelnem. Így marad ez a felállás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák