Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    Tudom, hogy androidhoz szoktam meg minden, de azért jobb lenne, ha lenne a rendszerben app. bezárás. Kilépni nem tudok egy játékból, mert a háttérben fut tovább, de ha bemegyek az upload stúdióba akkor meg akad mint a picsa. Nem zárja be az app. -okat sem.
    pl. Játszok a bf4 -el, megunom, elmegyek xbox home -ba, majd lapozgatok az app. -ok között, de akad mint a fasz. Hát persze, hogy akad, amikor a háttérben futtatja a bf4 -et. Belépek az upload stúdióba, hogy szerkesszem a videókat, de itt is hosszú másodperceket várok amíg elindít egy klippet. Néha még dob egy aranyos "Please try again, 0x8027025a error" kódot. Hihetetlen.

    Elhiszem én, hogy nagyon jövőbetekintő dolog, hogy majd a rendszer kezeli a futó alkalmazásokat, de ez egyenlőre ugyanolyan mint pl. anno nekem windows phone -on volt. :(
    Ha legalább lenne egy lehetőség, hogy az erőforrás zabáló dolgokat le tudjuk lőni (pl. játékok) akkor sokkal jobb lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák