Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    Megjött az ország másik végéről a limitált one x-em,2éves éppen lejárt a gari róla.Eladó mondja a telefonban hogy megkímélt gép,nem zúg,nem melegszik meglepően csendes,mint az új.Ez lesz a nyerő gondoltam.Megjött,gyönyörű külső karcmentes,gyári kontroller szinte új mert másikkal használta gépet.Csapjunk a közepébe,Forza Horizon 4.Kemény 5 perc játék után úgy zúgott a gép mint a porszívó,Gyerek a másik szobában csukott ajtónál visítva röhögött mert áthallotta,mondta is már megint mit vettem.Igen mert az első X-em is megkímélt volt a tulaj szerint "csak" Fifázott vele.Kontrollerje úgy is nézett ki.Azt 1 hónap múlva eladtam mert nem hallottam a hangomat se mellette olyan alapzaja volt.Na de ez mindent überelt.Asszony is a konyhából hallotta főzés közben rádiózva.Mondta is ahogy ismerlek te ettől megszabadulsz.Az is lett.Még aznap megszabadultam tőle.Elcseréltem one s all digitalra meg kaptam még némi költőpénzt hozzá.Ez 1 éves még garis,rendesen közel kell hozzá hajolnom hogy halljam a hangját.Sajnos én nem mertem szétszedni,pasztázni,portalanítani meg szerintem már a venti is kivolt benne.Most egy időre letettem ezekről a megkímélt,csendes One X-ről.Esetleg egy frissen pasztázott,rendberakott gép jöhet,vagy inkább egy series s ami már pár hónaposan one x árában kapható,vagy majd év vége felé egy series x.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák