Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    Újra nekiestem az új doom-nak, de még mindig nem jött át, hogy ez mennyire jó.
    Fórumtársunk írta korábban, hogy ne az első pálya után ítélkezzen a player, ahogy tettem ezt korábban. Vásárlási szándék előtt "ledemoztam", és ez a ráhúzzok lara croft-ra a doomguy ruhát némi prince of persia utánérzéssel ötödére csökkentett lőszerrel téma nem jött be. Próbáltam ezektől elvonatkoztatni, előtte végigvittem a doom 64-et, és a 2016-os részben ki kimaxoltam pár pályát UV nehézségi szinten (még 3 map nincs 100%-ra megcsinálva). Eternalban HMP fokozaton is harmatos libafos szintet karcolgatom alulról, de alapvetően a zongoristákat megszégyenítő "össze-vissza" nyomkodással van a baj. Vagy célzok, vagy az Y gombot nyomom, a kettő kizárja egymást, és célzás közben kell nyomni az Y-t, amit oldalazással próbálnék ellensúlyozni. Szóval a második próbakört követően azt szűrtem le, hogy a túl sok nyomkodni való gombbal van a fő probléma, amit az elite controller nagyjából ellensúlyozna, de alap controllerrel nem egy áldás. Biztosan meg lehet szokni, de ehhez szerintem elite controller kell, hogy "normálisan" lehessen játszani. De még mindig nagyon az elején vagyok, 1-1-1 szintet kapott a hp, armor és lőszer, szóval van hova fejlődni, és azt is elfogadom, hogy még 4-5-6 óra "szenvedés" után talán könnyebb lesz. Ettől függetlenül nálam még mindig az "egy árva petákot nem adnék ezért" kategóiában van, pedig a széria minden részét megvettem (2016-ost pc-re és xbox-ra is). Elnézést kérek a day0 vásárlóktól és a rajongóktól előre is :R

Új hozzászólás Aktív témák