Új hozzászólás Aktív témák

  • fabokf

    tag

    Megnéztem még a GoW Enhanced Editiont is, az is pöccre indult, bár ott kellett a karok érzekenységén állítani, mert az nem volt jó, az Xboxos kontrolleréhez képest...pár dolog viszont kezd világos lenni:
    --single player only jatékokhoz sokkal használhatóbb lesz, sőt azokhoz elég a sima 2,4ghz-es Wifi kapcsolat is...a Forza teszt alatt a rádió akadozott erősen, a kép még az elfogadható tartományban próbálta utolerni magát, míg a Gears of Warnál szinte semmi és az akció is pont olyan volt, mintha konzolon tolnám, szinte semmi késedelem, és persze folyamatos meghalás :D (apropó, tudtatok, hogy Xcloud alatt futtatva nem enged rádióadót váltani Forzában? Csak az van, amin Xbox alatt hagytad, vagy kikapcs...pont azon kezdtem el agyalni, hogy mi lenne, ha tableten a háttérben saját zenét tolnák alatta...offline, a memóriakártyáról...elméletben működnie kell :D)
    --sokkal jobb volt a válaszideje, mint mikor Xboxon játszok vele...a töltési idők is valamiért messze rövidebbek voltak, ahhoz képest, hogy streamelve futott...a Forza első indításakor legalább egy perc el szokott konzolon telni, mire eljutok a főmenüig, itt meg kb a fele volt, fiókszinkronizálással együtt...azért le a kalappal ez előtt, béta ide, vagy oda :D
    -egy gamepad default konfigurálás jó lenne az appba, a menüben való mászkálás végett...vagy ha van benne, áruljatok el, hol találom :D az szép és jó, hogy az én szinte noname bluetooth gamepadomat pöccre lekezeli és meg csak könyörögni se kell a játékoknak se, azonnal látják és használják...csak valamiért a Home gombot nem konfigurálta rá, pedig van hozzá dedikált gomb a vezerlön (eleve Home+X a gombkombó a bekapcsolásához), az inkább lebegő gombként jelenik meg a tableten...plusz a Home menü más, mint boxon, itt nem tudok visszalépni vele, muszáj a tableten rányomni a vissza gombra...apró nüansz de ha már minden masban hasonlít, akkor a Home menü is legyen olyan, mintha rendesen az Xbox dashboardot működtetné :)
    Mindent egybevéve, azt hiszem tetszeni fog, ha rendesen kiforrja magát...a netsebességen meg asszem úgy fogok csiszolni, h párom kap majd egy új tabletet, ami már normalisan támogatja az 5ghz-es csatornat is :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák