Új hozzászólás Aktív témák

  • fabokf

    tag

    Nnna, csak rávettem magam és kipróbáltam béta alól az Xcloud-ot így kora reggel...több, mint kielégítő a dolog, bár néha érződik h jobb lenne ha nyitva lebne az 5Ghz-es sáv is a modemen, azért a 2,4-esen is szépen elketyegett a Forza4 nálam 😁(párom tabletja régi és nem támogatja az 5ghz-es sávot...ha az nem lenne rég csak azon üzemelne, mert dual channelben meg fura anomáliákat okoz-ok nélkül ledobálja az eszközöket, volt h a laptopom indulaskor elfelejtette a wifit amit startnál felismert, meg hasonlók...aztán csak 2,4-re állítva ezek megszüntek :D volt régen egy külön 5ghz-es csatorna nyitva, amikor a UPC önkényesen átrakott minket ipv6-ba és ezt egyik mobilketyerém se tolerálta...a kiérkező szervizes aztán megoldotta de közben nyitott egy külön channelt csak 5ghz-en és az úgy is maradt...én meg 3 évig boldogan használtam :D )

    Ez a "hardver" :D Galaxy TabS4, egy 5 éves Modecom Volcano gamepad, tablet kivitelű (rá lehet erősíteni, a régi tabletemhez vettem h emulátorokkal játszhassak majd) és egy 150-es Voda/UPC internet...eddig egész jó, majd később megnézem mobilról, mobilnettel is...csak nincs itthon ceruzaelem a rendes boxos gamepadhoz :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák