Új hozzászólás Aktív témák

  • tunkiih

    őstag

    Mindenkinek ajánlom a Garden Warfare-t, amennyire "idiota" játéknak tünik az emberek szemében, annyira jó.. engem a kezdetek óta megfogott, hatalmas fun de természetesen nem könnyű jol játszani. 5 ezer forint körül beszerezhető, örülnék ha páran csatlakoznátok még hozzánk! ;) Talán az egyik kedvencem most a Horizon 2 mellett de félreértés ne essék az aláírásomban lévő játékok közül mindet szeretem, ez az állando packem kb.

    Ne kezdjétek már el megint ezt a konzol vitát, mindenki azt választja amelyik számára megfelel játékkinálat-rendszer-körítés-gamepad terén, de azért annyit beszurnék, hogy erősebb hardver ide vagy oda, ahogy a vásárláshoz értem megsem fordult a fejemben, hogy azt válasszam mindent nézve. Kitörölhettem volna a s*ggem a hardverrel ha minden jobban átjön itt A-Z -ig, a PS3 sem az én világom volt. (és igen probáltam PS4-et is, jó konzol, de számomra nem az a jobb.) Nem fogom sohasem megérteni mért kell a másikra ráerőltetni a dolgokat, mindenkinek az egyéni döntése melyik a jobb számára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák