Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz Crytek #190089 üzenetére

    Persze, de ne magadból indulj ki. Az Alienware akcióról szerintem az itteni fórumozók közül sem sokan hallottak, ergo ez leginkább az "élelmesebbekre" jellemző, hogy feszt van GamePass-uk. Én amikor bejött a GamePass valami "kamionról leesett" adagból tudtam venni átváltva havi 1100 forintnak megfelelő összegért annyit amennyit akartam. Ill. volt az amerikai Amazonon is egy akció, hogy 3 havit veszel és adnak +3 hónapot, de a második három hónapot nem tudták már ideadni, így refundolták nekem az egészet, de az első 3 havit megtarthattam. Így szépen összejött majdnem 2 év, mellé volt Gold is majd 2 évig és most így lett 3 évnyi GPU-m, de ez azért nem mondható el minden Xbox tulajdonosról. A legtöbb értesül az évenkénti 4 akciós 300 forintos alkalomról és azt használja, vagy szépen beleáll és fizeti a normál régiója szerinti árat.

    (#190090) AMD Power: már rakják ki a hálót az ablak alá, ha repülne a TV és a konzol :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák