Új hozzászólás Aktív témák

  • Aethel

    aktív tag

    Ekkora egy rakás sz*r konzolt mint ez a mostani generáció.. Tegnap mondom leülök elalvás előtt kicsit játszani azzal két szem játékkal amit érdemesnek találtam rá megvásárolni, de beintett hogy itt bizony egy kb 500 megás rendszerpeccs van, mondom hajrá, csak nem tart 5 percnél tovább.
    Nem a sz*rt nem, megnéztem, kerek 25, azaz HUSZONÖT perc alatt volt képes magáévá tenni azt a szerencsétlen 500 megányi frissítést. Dühömben kikapcsoltam a rákba és benyomtam egy másik játékot egy más rendszeren amin nem sz*pat ez a microsoftos windóz alapú sz*rzsák. Még hogy a leggyorsabb konzol meg tökömtudja milyen terramegagiga flops számítási teljesítmény. Ha a felhasználói élmény konvergál a nullához, egyék meg a marketingesek a reklámjukat amit benyaltam én is annak idején. Bocs hogy ha totál OFF téma de már muszáj volt kiírnom magamból. Többet nem vásárlok tőlük frissen konzolt és bár tudom hogy csepp a tengerben de akkor is nyaljanak sót.

    A net több mint elég és Xone X-ről van szó. Másnál is ilyen retek csiga lassúságú egy-egy frissítés megemésztése?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák