Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Bird #160346 üzenetére

    Nem tudom miért vetted trollkodásnak, hogy utaltam rá, hogy nem ismered a másik oldalt (mert amúgy szerintem nem szidtam egyiket sem), de akkor kifejtem miben tévedtél:

    1. "a valódi 4k" - másik oldalt is van ami valódi 4k és itt is van ami nem az, tény az x az erősebb itt több van.
    2. "a homeolás" - másik oldalon is van.
    3. "a gamepass" - Now miatt uk fiókot csinálni nem nagy nehézség és ha jól tudom hozzá férsz 650+ játékhoz aminek egy jelentős része ps4 cím amit letölthetsz (meg van egy pár ps2 cím is), különbség csak annyi, hogy gamepass-ba jönnek friss megjelenések (még ha nem is sok) és hivatalosan is elérhető itthon, cserébe viszont ps3 címekkel kiegészítve a teljes kínálat játszható konzol nélkül is

    Szóval ez a három dolog volt amiből látszik, hogy nem ismered a másik oldalt és az, hogy nem vagy objektív én szerintem az maradtam, de javíts ki ha tévedek.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák