Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz NJanika #144956 üzenetére

    AC Chroniclest én próbáltam, már a korábban GwG-ben kapottakat, pénzt legfeljebb magyon keveset adnék érte, de így benne vannak a sorban, hogy talán letolom egyszer. Sonic megvolt lemezen 360-on, vicces játék, és manapság nemigen van ilyen, szóval én ennek is örülök. Lego Indyt írtam lentebb, nagy kedvenc, az első rész tutira megvan, a másodikban most nem vagyok biztos, de talán ez is. Szerintem új játékosoknak is érdemes kipróbálni, ez még vérbeli kalandjáték, ötletes fejtörőkkel, nem arról szól, hogy szedj össze 200 kockát, meg vegyél dlc-ben még 50 karaktert. Smite is érdekes, sajnos az itóbbi évek tapasztalata alapján kizárt, hogy valaha időm legyen rá, pedig szívesen kipróbálnám.

    Lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de nekem ezek sokkal jobban bejönnek, mint akármelyik CoD, vagy BF. Olyan játék sosem lesz, ami meg mindenkinek tetszene, még ha friss AAA cím lenne benne, akkor is menne a fanyalgás, hogy mér’ pont ez?!? :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák