Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz pzstm #144886 üzenetére

    Lehet, hogy Def26 túlzott, de a lényeg, hogy az elmúlt bő félévben lett egy minőségi csere és bár az elmúlt években a Gold játékoknak - a ritka kivételektől eltekintve, ha volt ilyen - nyomába sem értek a plus játékok, de azóta minden hónapban van valami nagyon jó játék ami vagy AAA vagy exkluzív vagy mindkettő (mivel ősszel léptem be a kék oldalra nálam nagy az öröm), persze ez az első 1-2 hónap után rögtön eredményezett egy drágulást is (3 ezret emeltek az éves előfizetésen). Szerintem amúgy nem lesz gáz ez a gold hónap (legalább is azoknak akiknek számítanak a GwG címek), lehet, hogy most a one-os felhozatal gyenge, de azért a 360-as rendben van (és ugye visszafelé kompatibilitás...). Kíváncsi vagyok, hogy mit fog hozni az Ms tervezett gamepass és gold variálása és mikor lépik meg a 360-as játékok elengedését (remélem minél később), mondjuk itt az jobban fog fájni sajnos, mint amott a ps3 és vita elengedése jövő márciustól, de a párnapja kiadott rendszer frissítés azért reménnyel tölt el.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák