Új hozzászólás Aktív témák

  • MrPeekaboo

    senior tag

    Csütörtök reggel 9-től hétfő reggel 9-ig szabadon lehet játszani a Rainbow: Six Siege-el. A honlap szerint nem kell gold hozzá, de ez lehet csak elírás, mert szokott kelleni.

    Újabb GP-s játékkal végeztem, ezúttal a Late Shift került sorra. Egy interaktív filmről van szó, ahol a döntéseinkkel befolyásolhatjuk a történetet. Gondolom páran még emlékeznek a 90-es években megjelent első ilyen játékokra, a Mad Dog McCree-re, majd a Crime Patrol vagy Space Pirates-re. Jókat lehetett röhögni rajtuk. :) Kíváncsi voltam, hogy lehet-e még újat mutatni ebben a kategőriában, de úgy tűnik nem. A feliratok között találtam magyart is, így azt választottam, bár ne tettem volna. Olyan félrefordítások vannak benne, hogy már fájdalmas. Pl. a főhős előveszi a liftben a mobilját és ránéz, majd angolul azt mondja: No reception, magyarul: Nincs recepció.... :DD Összességében nem voltam elájulva a történettől, de pár beszóláson és jeleneten jókat kuncogtam. Feltűnően sok fakkolás van a szövegben. A film sokszor megakadt vagy felgyorsult, néhány szöveg 1-2 mp-re jelent csak meg, elütés is van pár helyen. Hát valahogy többet vártam ettől így 2018-ban...

Új hozzászólás Aktív témák