Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz #95558144 #143613 üzenetére

    Én erre annyit mondok, ha nem érné meg nekik, már nagyon nem így menne az Xbox üzletág, ahogy menne..

    Oké, az X egy "kötekező" fejlesztő volt, mert tény, ami a tény, hogy a Fat és az S is jó, de nagyon elmaradt a teljesítmény a valódi nextgen konzolhoz képest, bár mint kiderült az alap ps4-hez képest sem teljesítettek rosszul.

    Persze, mondhatni nem mondhatja az az MS az xbox-nak, hogy "köszi ennyi volt", bár attól függetlenül is tartom magam ahhoz, hogy kicsit pc-s vonal irányába vitték el a gépet, bár személy szerint nekem ez nem gond.

    Pl. a gamepass-t is nagyon sok kritika érte, éri máig, ehhez képest szerintem egy nagyon hó húzás volt.

    A gép eladás.. Az előrendelések annak idején már elég sokat elmondtak, ott voltak nagyjából konkrét számok, na meg pl. az Xbox-ra eladott Pubg játék is elég beszédes lehet, hogy összesen hány élő gép lehet a piacon.. Persze, ebből melyik melyik az máskérdés..

    Az MS-nél, véleményem szerint manapság egy nagyon kis szelet az Xbox részlege, az üzleti oldal sokkal többet húz.. főként az Office, és a Windows, és egyéb üzleti megoldások, pl. szerver, exchange, stb stb..De ez az Én véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák