Új hozzászólás Aktív témák

  • Bep

    senior tag

    válasz l.skywalker #138865 üzenetére

    Nekem tetszik egyenlőre, pedig One S-m van. Földetérés után kell egy 15 sec, hogy minden objektum betöltődjön, de szerintem nem csak nekem, így nem nagyon vagyok hátrányban, a lootolható cuccokat már látom közben.
    Viszont ami meglepett, hogy az asszony nem szereti egyik játékot sem, de ez elé leül és teljesen beleéli magát, lopakodásnál mindig suttog :) Szinte már követeli, hogy ezzel játsszam, mert érdekli. :)) Hogy letört amikor minap hazaértem munkából délután (ő éjszakás volt) és elkezdett updetelni és nem tudtam egyből elindítani :DD
    Ezzel a patchel egy kicsit stabilabb lett én úgy vettem észre, meg kényelmesebb a kezelése.
    Olyan nagy problémáim nincsenek vele, igaz még ismerkedek vele, a térképpel, a legjobb helyezésem eddig 2. hely volt, meg jó pár top 10.

    Egy gyors kérdés még:
    Testvérem Londonban dolgozik, és tudna hazahozni játékot jóval olcsóbban, mint itthon (ő is ott veszi csak neki a Sony terméke van :) ). Viszont olyan játékot amiből van magyar nyelvű kiadás és ő onnan hozná haza (gondolom az nem keleti régiós nyelvezetű kiadás, hanem szimpla angol), akkor itthon még lehet "magyarosítani" vagy csak azt a kiadást ami direkt olyan? Remélem érthetőre sikerült :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák