Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    Olyan problémám lenne, hogy a Box-ot monitorral használom, amin csak VGA kimenet van. Oké, vettem is átalakítót (VGA to HDMI with 3.5mm), amivel összetudom kötni a Boxxal. Jó is volt , volt hogy jópár óra hosszát is ment így gond nélkül,sőt eddig azt hittem ez így jó lesz. Ma viszont, vagyis mikor "kedve van hozzá", egyszerűen elkezd feketén villogni, random időközönként, meg dobálja ki hogy nem ez az optimális felbontás. (A monitor 1680x1050 felbontású, a Boxon próbáltam mindent állítani már, hogy 720p legyen, stb). Egy olyan fekete kihagyás 1 sec kb.Van hogy folyton azt csinálja, 1 sec feketeség, 3 sec játék és így. És nem csak az Xbox-al, hanem pl ha a laptopra kötöm így rá a monitort , ezzel az átalakítóval, akkor is van hogy villog.
    Sőt, van olyan verzió, mikor felismeri ezzel az átalakítóval a monitort a laptop (tehát kiírja konkrétan hogy Samsung SyncMaster 2243NW, és a felbontást is auto beállítja. A másik eset, mikor nem ismeri fel, hanem csak azt írja hogy "Megjelenítőeszköz: HDMI". Az utóbbi esetnél szokott inkább villogni.
    Mi lehet a gond? Simán rossz ez az átalakító, vagy esetleg a VGA kábel?
    Vagy csak egy HDMI-s monitor vásárlása a megoldás? (TV nem nagyon játszik, a Monitor kellene a Laptop miatt is)
    A Monitor tuti jó, mert eddig a laptoppal egy VGA-mini displayport átalakítóval volt rákötve, úgy mindig felismerte, és soha nem volt ilyen villogás.
    Bocsi ha hosszú lett, de remélem érthető a bánatom.
    Várom a véleményeket...

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák