Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz #91166208 #103444 üzenetére

    A legtöbb konzolos FPS multira igaz, hogy az ember kipróbálja, de olyan mintha csak statiszta lenne a game-ben. Sok a camper, a spammer, akik életüket a gameben töltik, ismerik a játék ,,gyenge pontjait" vagy akik a repawn helyekre lőnek.

    PC n is volt, van ilyen. Az UT3 ban is volt, azonban semmit nem tehetsz ellene, max ha jobb vagy.

    Én a SW battlefront al jártam így, megyek, lövök, halok, megyek lövök halok és mikor végre valakit leszedtem, defeated...:D Én nem is tudom valaha feltudodm-e venni annak a tempóját. Legutóbb a Deathstaros map on Tie Fighterrel toltam, de 0 találat, csak el elsuhanó nickeket\X-wingeket láttam, célba se tudtam venni.

    Hasonló élmény lesz, ha kipróbálod a MKX multiját is, kis patkányok néha az ellenfeleid, akik nem azért nyomnak le, mert jók, hanem, mert tudja, hogy szorítson be vagy úgy irányítsa a mozgást, hogy ne érj földet - ekkor blockolni se tudod.

    Valahol azt olvastam, konzolon akkor a legjobb multizni, ha haverral tolod, aki esetleg a közeledben is van és őt legalább nyakon tudod vágni, ha camperkedik, spammel vagy respawn helyekre lő :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák