Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz84

    őstag

    válasz Sentinel80 #102638 üzenetére

    Van kinectem, kb az összes kinectes játékot megvettem, de... egyedül nem valami nagy móka. Hamar elmegy az ember kedve a gép előtt ugrálástól, játékfüggő, de van ami előtt 20 perc után le vagyok izzadva. Már ebből is kifolyóan keveset használja a Zember.
    Egyébként vannak jók. A kung-fu for kinect tök mókás. Van pár gyógy játék, főleg gyerekeknek.
    Ezek főleg ilyen indie címek, pár ezresből zsákolhatók, és gyakran akciósak is. AAA játék kinectre nincs.
    (ja, persze, van ami támogatja, pl forza 5, dülöngélsz a kinect előtt és úgy lehet körülnézni a cockpitben, de inkább idegesítő mint hasznos, mert nem túl pontos). Forza horizon-okban meg hanggal lehet utasítani 'Anna'-t a navit dolgokra, de ez asszem már megy headsettel is.

    Just dance házibulin jópofa, de azt is elővettem eddig 2x :D Szóval nem volt nagy bót' megvenni.

    Most nézem a D4-et mert benne van game passban, és triallal játszható... ez is elég erőltetetten megy, és pontatlan sajnos. + 1 óra játék után leszakad a kezem, mert mindig feltartott kézzel kell hadonászni.

    Összefoglalva: szerintem teljes áron meg ne vedd, esetleg leakciózva, vagy használtan, mert annyit jelenleg nem ér, nagyon kevés rá a játék. A játékokat is csak akciózva.

Új hozzászólás Aktív témák