Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz l.skywalker #102167 üzenetére

    Egyik nap azon húzta fel magát a konzol bolt egyik tulaja, hogy anno mennyi jó cím volt, manapság, meg várják az emberek a jó game-t, de a kreativítás 0 és azt mondta, ha most megkérdezném, hirtelen nem is tudna Xb1 címet ajánlani nyugodt szívvel.

    Nem ismerem a Horizon nevű game t, de pl őt idegesítette, hogy a map designerek 1 panel épületet hagytak meg (ugye a többi összedőlt), de az út mentén egy tábla él és vírúl:)

    Itt a Eartworm Jim esete is, egykor mekkora kreatívitás, ötlet volt a játék és most eltelt X év és még mindig azzal játszunk. Akkor tudtak valamit a cégek, pedig nem volt ekkora erőforrás, mint most egy gépben. 486 oson toltam 8MB ram al, meg soundblaster clone hangkarival ja és volt mellé egy S3 trio is :B

    Hasonló poénos volt a Coolspot, a 7up üdiítő piros pöty karaktere, de ő feledésbe merült.

    Ott volt még a 75% salesben Doom1-2, de azokkal már azért nem játszottam, mert majdnem kiraktam a taccsot PC n is:) (a gyorsan mozgás, hisz már nem akadt) meg ugye ott van nekünk az új új Doom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák