Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz Bogyi007 #102146 üzenetére

    Én

    Call of Juarez: Gunlisher , szerintem ez nagyon jól sikerült, csak nagyon oda kell figyelni, könnyű meghallni, de élvezetes fps, már 4-5 mapnál tartok, ez a legjobb talán.

    COD: World At war: Aki már COD al tolta, annak nem lesz meglepetés, illetve egy szempontból igen, nagyon agresszív - konkrétan a Japán katonák ha veszetnek érzik a helyzetet kamikaze neked rohannak szuronnyal és halál

    Killer is Dead: egyszer megnéztem, ehhez idő és hangulat kell - a COD után nem volt gyomrom

    Far Cry3 Blood Dragon: meg kell szokni a sajátságos far cry világot, illetve a sok bíbor, vörös színt - egy biztos aki azt hiszi berohan a mapra és lelő mindenkit egy lövésre, halál nélkül az téved, át kell gondolni. Elakadtam, mert túlerőbe botlok, de megnéztem egy youtube segéd videót

    Earthworm JIm HD: toltam PC-n is, ezért ismerős volt, amit látok, hogy jobb kontrollerel tolni, csak annyira ki van centizve a fel ugrás, hogy néha alap helyekre se sikerül felugranom :/

    Ghostbusters: az első mission kész, a hangulat nagyon filmes. Ami nehéz, hogy a sugarat a szellemen kell tartani, de mikor átváltunk ,,húzó" sugárra és rángatjuk a szellemet a a RB-el, akkor mint a halak belassúlnak.

    Lehet már máskor is előkerült, de aki elakad, annak javaslom youtube on keressen rá a gamekre sok végigjátszás fent van, nagy segítség, ha nem boldogúl az ember.

Új hozzászólás Aktív témák