Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz zsiz #543 üzenetére

    Igen, ahogy írod. Konzol nélkül közel sincs a 300 forintos akcióhoz ez már, aki nem használta ki annak a GPU egyáltalán nem éri meg drágábban.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

  • Harbinger85

    aktív tag

    válasz zsiz #543 üzenetére

    Kn. én is így használtam. Ugyanazzal a MS fiókkal évente kétszer tudtam igénybe venni a 300 Ft-os promót. Tavaly nyáron 3 hónap PC-s decemberben pedig 1 hónap Ultimate-et adott + perkek (Apple Music, TV, skinek, DLC-k stb.).
    Nekem ennyiért megérte, mert őszintén max 5-6 cím volt, ami érdekel, belenéznék vagy csekkolnám hogy fut a gépemen. De volt olyan cím, ami régóta érdekelt, de végig toltam és úgy gondoltam majd megveszem saját platformra, ha akciós lesz. De nekem PC-re havi 3000 Ft-ért csak évente egyszer éri meg, addigra összegyűl az a pár cím, ami érdekel. Ha konzolom lenne se igazán érné meg, mert engem a könyvtár kb. 2-5 %-a érdekel.

    Az Epic hetente add ingyen játékot, a GOG akcióknál és a Steamen is vannak promók. És persze a sale-ek 3000 Ft-ért jobb akcióba egy tripla AAA játékot is behúzhatok.
    Anno emiatt mondtam le az Origin Access-t is, 4 euró volt. De! 5-10 euróért betudtam akciókba húzni azt a 4-6 címet, ami miatt volt. Ubisoft rendszere dettó, 4 havi árából még megveszem akcióba azt a két címet, ami miatt számomra érdemes lenni előfizetőnek lenni.

Új hozzászólás Aktív témák