Új hozzászólás Aktív témák

  • frankdelgado

    őstag

    válasz Carlos Padre #28248 üzenetére

    Jó Reggelt!

    Engem nem zavar, zavarja az illetékes elvtársakat. 2017-ben nekem szinte már kellemetlen volt, amikor brutál show keretében előadták, h ennyi meg annyi x ex érkezik, erre a top exklúzív játék a cuphead volt. Ennek ellenére megvettem az x-et, mert zavart volna, ha nem a világ legerősebb konzolján pörgetek. Ma már azt mondom, h az s mellé kellett volna venni egy ps slimet, gazdaságosabb lett volna. Fene tudja. Most meg hímelek-hámolok itthon, h megmagyarázzam, minek kell egy újabb doboz. Nyárra már biztosan nem veszek - hacsak nem jön be egy alkalmi vétel -, esténként inkább fröccsözök a teraszon. Aztán lehet, h idén már jön is a végleges törés ps-re, oszt nem kell osztani -szorozni :). Van egy mókolós banda, ott a szerelő mondta, hogy a ps írtó nagy gány egy valami, vasvillával hányja a hűtésproblémás példányokat. Pasztázás, hűtőcsere, mókolás, minden megy. Leginkább az a baj, hogy össze vannak zsúfolva benne a cuccok. Box vonalon a Fat gép rendben van, de az s-ben ott is borzasztó zsúfoltság uralkodik. Nyílván X-et még nem szedtek szét, mert azok még garisak. Én megmondtam, h nálam kiélhetik a kreativításukat, veszek egy nem garanciás ps-t és akkora hűtőt teszünk rá, hogy a tetejét is kivágjuk a @ecibe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák