Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    válasz szlosi #899 üzenetére

    Én is kínlódtam vele nem is keveset de végül csak sikerült! Az a lényeg hogy mindent auto-ra kell tenned az xbox360 net beállításoknál ip config dns stb... ha rutered is van akkor is előnyös ezt meglépni aztán ha mégse megy akkor 192.168.1.1 ezzel gondolom be tudod hozni a rutered setupját és ott beállítod ezt:DDNS (Dynamic DNS) Settings off-ra kell tenni én ennyit állítottam be és utánna be tudtam jelentkezni! Ja és a profilodat www.xbox.com-on csináld meg a gamer profile-ra gondoltam.Fontos hogy az angol nyelvű oldalt hozd létre a profilod mert különben nem megy majd a bejelentkezés magyar nincs a liveos országok között! Én freemailes mail címemet adtam meg te is hozzál létre egy újat ha kell a bonyodalmak elkerülése végett. xboxlive.uw.hu-ra menj fel és ott leírják részletesen hogy kell a profilodat beállítani hogy menjen is a dolog pl angol formátumba irányítószám és telefonszám kell mert ellenörzi az ms hogy angolra vonatkozik e a cucc meg az időzóna is angol legyen a város is ahol ''lakol'' egyszóval olvasgasd azt az oldalt amit beírtam ide és biztos megcsinálod! :R

Aktív témák