Keresés

Aktív témák

  • 2rok

    csendes tag

    Látom itt vannak hozzáértő emberkék, gondolom már valahol biztos le volt írva de ennyi hozzászólást átfuti kicsit sok időbe telne, ezért feltennék egy kérdést. Pénteken rendeltem meg az xboxomat ami ma meg is jött. Ez egy 4gb-s változat. Csak casual gamingre használnám és csak kinecttel (ezt a gamepadot sehogy sem tudom megszokni), igazából ilyen hétvégi összejövetelekhez vettem. Gondoltam hogy veszek hozzá pár gamet is. A kérdés ezzel kapcsolatban lenne.... azt ugye olvastam hogy külső hdd-t hozzá csatolatok, de az csak read only. Ha veszek én egy ilyen letöltő kódot akkor mi van ha az nem fér rá a 4gb-ra? Illetve mi történik ha letörlöm, ez is olyan mint a steam hogy bármikor leszedhetem ugye? Olvastam ilyen hdd hacket is de (mert hdd az van itthon) de mint írtam, csak szórakozni lesz, hc gaming az úgyis a pc-n megy nálam, ezért nem akarnék garit veszteni. Szóval inkább vegyek dvd-s változatot vagy megoldható valahogy a letöltő kódok használata is a 4gb-s verzión?

    Előre is köszi a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

  • 2rok

    csendes tag

    válasz Def26 #39679 üzenetére

    Köszönöm a választ. Igazából hw-re nem akarnék többet költeni. Abból a 13kból inkább a dvd-kre költök többet. A kímélésnek értelmét nem igazán láom.. 2 évig garis, addig úgyis cserélik, azután meg vehetek bele 3rd party cuccokat, mert már úgyse garis. Tehát sajnos akkor a letöltő kuponok nem használhatóak a 4gb-s géppel....

Aktív témák