Keresés

Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #7268 üzenetére

    Akkor konkrétan lehet hogy buktam is bizonyos játékokhoz adott plusz tartalmakat, mert nem letölthetőek az adott régióban (direkt azért nem regisztráltam még Live-ra, mert hogy úgy is jön a magyar Live, most meg már angol/us címmel nem akarok regelni, nehogy bukjam a profilt valami MS-es hülyeség miatt)?
    Ebben a formában viszont eléggé g.ciségnek érzem a Resident Evil 5 Gold Editiont (a lemezen csak a sima Resident Evil 5 van, az összes plusz tartalom hozzá adott kóddal érhető el), főleg hogy ha gondolom itt nincs felsorolva a plusz tartalom, akkor ebből a régióból nem is érhető el... Főleg úgy érzem kib.szásnak, hogy más játékoknál bezzeg meg tudták oldani hogy a GOTY tartalom is a tokban legyen (Fallout 3, Oblivion), de gondolom ez erősen kiadó függő.
    Ebben a helyzetben eléggé huszadrangú fogyasztónak érzem így magam, ill. úgy gondolom hogy ha már fizettem valamiért akkor oldják meg hogy férjek hozzá...
    Igazából nem érdekel hogy nincs Facebook, meg hasonló kapcsolt szolgáltatások garmadája, nekem annyi elég lenne hogy amiért fizettem hozzáférjek, de látom még ehhez is gyarmat vagyunk, ezért kár magyar Live-ot csinálni.

    Az árak között meg van pár egész vicces a teljes játékok árait böngészve, pl.: Assassin's Creed 5990, zavvi-n 10 font, Fallout 3 5990, itt ugyan 15 fontos árra emlékeztem a Goty-ra, de most épp 25 font (viszont ha azt nézem hogy 4000 pont az összes DLC letöltése, akkor még a 25 font is baromira megéri), egyedül talán a Mass Effect van jó áron (mondjuk azt is kb. 10 fontért meg lehetett venni már vagy fél éve).

    Ja, hogy valami pozitívat is írjak, ma valószínűleg én is kipróbálom a Kinectet, egyik haver beszerzett egyet. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák