Keresés

Aktív témák

  • Tomics

    addikt

    válasz Xirtam #5697 üzenetére

    Az igen. Miért jó az a microsoftnak hogy csak 1 bolt árusíthatja? nem értem. lehet ott még drágább is lesz, az amúgy is drága kütyü :U

    PH! addikt since 2004

  • rudymester

    senior tag

    válasz Xirtam #5697 üzenetére

    "Kapaszkodjatok Microsoft Csak az 576-nak engedélyezte itthon hogy a Kinect-et árusítsa."

    Ez nem teljesen fedi a valóságot. Gondolom minden szerződött üzlet adhat el majd Kinectet. MM-ben dolgozom és itt is lesz, sőt most éppen promózzák a csajok, kipróbálható a dolog. A Microsoft gondolom azért erőlteti ezeket a "hivatalos" boltokat, mert így tudnak eladási számokat mutatni. Hiába adnak el a kisboltok mégegyszer annyit, az náluk nem jelenik meg. Inkább ki kellene találniuk valamit, hogy a kisboltok is bekapcsolódhassanak hozzájuk.

    Ha igazán labdába akarnának rúgni, kicsit át kellene gondolnia a Micronak az itteni helyzetet: Kipöckölni a boltok és a Micro közötti disztribútort (15-20%-al lejjebb mehetnének az árak). Nameg értékkövetőre beállni az árakkal és időnként csökkenteni kellene az árakat, nem 13k-n tartani évekig a játékokat. Persze neki így kényelmes, nem kell minden bolttal foglalkozni, csak egy közvetítővel.

    [ Szerkesztve ]

    Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Aktív témák