Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz WhiteWalker #30818 üzenetére

    na, én is így gondolkozok... pl adott egy lista, amit hétfőn kapok meg és kell a vezetőségnek kb azonnal frissített adatokkal... a szépsége a dolognak, hogy a k*rvajó vállalatirányítási rendszerünkből nem lehet normálisan semmit lehúzni, amit mondjuk azonnal kezelhetnék is excel-ben, így a többszáz soros listák nyomtatása/böngészése/szükséges elemek kiszedegetése helyett kidolgoztam egy módszert, hogy mégis hogy faragjak baltával abból a sz@rból egy már kezelhető adathalmazt, amin a bejáratott képleteimmel 10perc és megvagyok... 3órás taknyolás helyett :) ...de ez csak 1 példa

    ON: nfs vs forza témához... mióta 1éve gt4-en függtem ps2-n, majd jött a forza3 boxon, valahogy képtelen voltam nfs-hez nyúlni... az elmúlt részek annyira elvették a kedvem, hogy az valami hihetetlen... és itt nem csak az idióta full arcade-driftelve kanyarodás meg hasonlók miatt, hanem a gép csalásai miatt... nfs-ekben azon vettem észre magam, hogy fél óra "játék" után már üvöltöttem meg legszívesebben kibasztam volna a komplett gépet az ablakon... rengeteg esetben felcseszett, hogy a hülye ai-t kitereltem valami fának (nem szép dolog, de szórakoztató), aztán szedtem szépen a kanyarokat, nem is veszítettem sebességet, erre úgy megelőzött a cél előtt nem sokkal, mintha álltam volna... az ilyenek rohadtul elvették a kedvem és inkább idegesítettek, ahelyett, hogy a "versenyizgalmat" emelték volna... a hot pursuit-es törés-zúzás megint érdekes volt: ellenfél meglökött, szálltam ki meg sebződtem... ha pedig én löktem meg, csomószor meg sem hatotta, vagy én pattantam épp le róla és ugyanúgy sz@rul jártam... forza/gt-ben azért máshogy mennek a dolgok: elb@szom a kanyart -> így jártam, nem idegeskedek, legközelebb jobban figyelek... nincs kecsap, mégis izgalmasak a futamok, holott az ai itt sem einstein szinten van...

    nálam nfs: idegesítő, csaló, kecsapos f*s... (és egyáltalán nem az arcade-jelleg a problémám) forza/gt: kellemes arcade szórakozás, amin nem nagyon csesztem fel még magam és tényleg szórakoztat, kikapcsol... (mondjuk gt-ben a mission-öket nem csináltam végig, mert az nem épeszű embernek való ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák