Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sajtee #26525 üzenetére

    játékcserén ünnepek alkalmából fenyítettem meg épp egy gyereket, hogy küldje vissza végre a lemezem, amit cserélni akartam, de egy sz@rt küldött az enyém helyett (lukas volt a lemezen a felső réteg töpp pöttyben) ...vártam már addig heteket és a végén már válaszolni sem volt hajlandó... írtam neki, hogy 2ünnep között lesz időm: feljelentem csalásért ;] azonnal válaszolt, nem győzött elnézést kérni és elsőbbségivel visszajött a lemezem 30-án :DDD

    ...mindenhol előfordulnak hasonló kis taknyosok, mondjuk inkább vaterázok és ott nem volt még ilyenhez szerencsém

    ui: kíváncsi vagyok, hogy otthon vár-e alice :) holnap otthon pihenek (lecsúsztatom a túlóráim egy részét) és a prototype már a végefelé jár... jó lenne ezzel is játszani :D

    ui2: ja, bocs... jatekaim.hu :B ...megtévesztő a 2 név

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz sajtee #26525 üzenetére

    jááááj , ilyenbe bele nem mennék...azt sem tudni milyen az állapota stb...inkább megveszem drágábban,de megbízhatóbb forrásból...

    nah ilyen sem volt még...az évek alatt mindig a képek összehozásával volt gond egy TV-n...most meg annyi audio cucc lett hirtelen,hogy be kell neveznem erre: toshlink switch, bár kicsit félek félek tőle,hogy a kapcsoló mennyire bírja...volt egy hasonló VGA switchem,az hamar beadta a kulcsot...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák