Keresés

Aktív témák

  • Gebriel

    veterán

    válasz M_Tomi0227 #1328 üzenetére

    Hibázhatnak persze, de amikor kifizet az ember érte 10-13.000ft és bugos a játék akkor ha szidjam már a fejlesztőket. :U
    Ha nem tud normálisan megírni egy programot akkor inkább ne csinálja, vagy ne kérjen el érte annyi pénzt.
    Egyébként részemről az alábbi videón lévő "bokor bujkálás" egy jó poénnak tűnik mint inkább hibának. :D

    [ Szerkesztve ]

  • heihachi

    addikt

    válasz M_Tomi0227 #1328 üzenetére

    Ha ez egy játék elem, az még nagyobb gáz, mintha egy szimpla bug. Ez egyszerűen szánalmas. De nem csak itt érhető ám nyomon a demóban az AI teljes hiánya. Pl sétálj rá az útra egy autó elé, meg se próbál kikerülni. Vagy egy autóval vágj be egy másik elé. Meg se próbálja elkerülni a karambolt. Az emberek az utcán is mit művelnek? Fogd rájuk a fegyvert a kertjükben az asztalnál üldögélőkre. Kell nekik fél perc, mire rájönnek, hogy az egy stukker, és elkezdenek jajveszékelni. És akkor sem mindenki, aki az asztalnál ül, csak az, akire éppen ráfogom a fegyvert. A másik üldögél tovább, mintha mi sem történt volna.
    Értem én, hogy nehéz még ilyet is leprogramozni, csak leszarom. Nem lehetetlen, más programokban is sikerült. Az idióta rendőrök, az idióta utca népe, és főként az idióta utcai sofőrök egyértelműen rontják a játékélményt. Ez az, ami engem érdekel. Én tudom magamról, hogy nem tudok ennél jobbat programozni. De azt a szart, amit csinálni tudok, nem is akarom drága pénzért eladni.

    Egyébként szívesen mondanám, hogy ez majd még biztos javul a végleges játékban, de hát nekem meg még a demó alapján kell döntenem a tetszik/nem tetszik kérdésben. Délelőtt még a PC topikban azt írtam, hogy must buy, most meg már azt mondom 2 óra játék után, hogy szép, jó, csak hiányoznak belőle azok az apróságok, azok a pluszok, amitől igazán jó játék lehetne.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Aktív témák