Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Djuree #9728 üzenetére

    Szerintem pont a relatíve sok beszélgetősdi miatt sokkal jobb konzolon, és nekem ehhez az irányításhoz is jobban bejön a kontroller (speciel én PC-n nyomtam végig az első részt, aztán mindkettőt megvettem boxra).

    De amúgy aki BG-n meg KotoR-on nyomta (én is ;) ), az nem nagyon szokott panaszkodni, hogy mi magyar, és mi nem... amúgy nekem attól függetlenül is bejön a története és a világ hangulata, hogy nem ma kezdtem, és a kedvenc műfajom a kaland és prg volt, nem a sport meg az fps :D

    Nem mellesleg a magyar ME önszopatás, eddig is az volt, a harmadik rész meg már nem is lesz magyarítva. Szívás a peccsekkel, szívás a DLC-kkel, ráadásul a magyar fordítás (amit én hallottam eddig belőle másoktól) egyszerű iparosmunka, sok helyen blőd is.

    Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy mostanság már annyira színvonaltalan lett a magyar honosítások többsége (minimális tiszteletnek jár a kivétel), hogy max. annak jó, aki tényleg nem tud angolul. Akinek utóbbi jól megy, inkább ne szivassa magát.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Aktív témák