Aktív témák

  • rudymester

    senior tag

    Tegnap hosszú hónapok után sikerült egy fagyást produkálni a 2 éves arcade gépemnek.

    A Mafia 2-ben üldöztem az egyik bandavezért és az egyik pillanatban elkezdett nagyon szagatni a kép meg a hang, majd csontra lefagyás remegő joyal. A dashboard sem jött be, szóval kikapcs bekapcs majd minden jól ment. A 2 kezemen meg tudom számolni a fagyások számát 2 év alatt. Ennek a fele általában valamilyen hálózati csatlakozás közben történt.

    Egyébként ez a Mafia 2 remek játék (főleg mert ingyen volt). Jó a grafika, a rádiók kiválóak, a sztori meg bár klisés többek szerint, de szerintem az is jó és élvezem minden percét. Az acsikat meg jól szórja, szóval azzal sincs probléma.

    Az én netem 1280/128 kbit, szerintem ez a legalja, bár én jól elvagyok vele. Lassan ideje váltani. Bár a térségben nincs sok lehetőség. Ezért meg a telefonért (ami nem is kellene) fizetek 5k-t. Ha a telefont nem kérem, akkor a vonalfenttartási díj van, ami több mint a telefondíj.

    [ Szerkesztve ]

    Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Aktív témák