Aktív témák

  • amdphenomX4

    csendes tag

    Helló, vettem egy 360-at használtan, még a Xenon/Zephyr lapos, elsőgenerációs, 2006-os változat. Hibásan (3LED) vettem potom összegért, de eredeti dobozban, vezetéknélküli joy-jal, vinyóval, memóriakártyával, táppal és kábelekkel jött. Mikor összedugtam mindent és leteszteltem, nem ért meglepetés, villogott a 3LED, de a DVD tálca nem nyílt. Na találtam a Microsoft honlapján leírást, hogy hogyan lehet manuálisan kinyitni a DVD meghajtót (kíváncsi voltam rá, ezért akartam mindenáron kinyitni :) ). De végül a nyitásból nem lett semmi, mert mikor leszedtem az előlapot, észrevettem egy kis cetlit meg lézermatricát (valamit igazolt gondolom). Rá volt írva, hogy Sarstedt meg az, hogy Reball. Egy tavaly júliusi dátum is ott volt meg egy 'OK' felirat. Ekkor jöttem rá, hogy valószínűleg már javítva volt egyszer és most másodszor 3ledes... Ilyenkor mi a teendő? Mert ha megcsináltatom, akkor hosszabb/rövidebb idő után újra megsül.. Ti mit tanácsoltok? Alaplapcsere, vízhűtés beszerelés (bár ez drága módszer, max ha használtan veszek egyet akkor jó)?

Aktív témák