Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    Kis Halo 4 infók a PCguru-ból:

    -Shield World neve: Requiem
    -A játék első pályája tisztelgés a Halo CE előtt, az űrhajóban kell visszaverni a támadó Covenant erőket.
    -A galaxisban béke van a Covenant és az emberek között, a támadó erők, egy leszakadt szakadár csoport tagjai.
    -Firefight mint játékmód eltűnik.
    -Teljes multi szekció Infinity nevet viseli a menüben.

    A multi szerves része lesz a történetnek. A UNSC Infinity az emberiség legnagyobb, legerősebb csatacirkálója. A versus mód holografikus pályákon fog játszódni(mondjuk szerintem lesz felszíni map is)

    Spartan Ops:

    UNSC történetét meséli el. Minden héten 5 új küldetést kapunk(előzőek eltűnnek) és ezek teljesítésével állnak össze a történetek. Ezek komplex küldetések lesznek, külön átvezetőkkel.
    (szerintem ezt vehetjük úgy mint a Reach heti challenge cuccait, csak itt a történet részei lesznek)

    A heti 5 küldetés minden esetben INGYENES lesz, nem kell fizetni érte. Fél évre előre elvileg megvannak már a küldetések. (a játék magától tölti le őket)

    Most már menet közben is lehet egy egy meccshez csatlakozni.

    A multi ugye holografikus pályákon játszódik. Meccs előtt lehet látni ahogy a számítógép felépíti gyorsan a pályát. A történet szerint ezek a "holoszobák" (nemröhög :D ) a Spartan harcosok gyakorlásáról szól. (Hm. Lehet hogy a hajón vannak más Spartan katonák is?? )

    Zene:

    Neil Davidge-Matt Dunkley

    Utobbi közreműködött pl. a Sötét Lovag, és az Eredet zenéinél. A zene kicsit modernebb, ritmusosabb lesz, néhol természetesen a klasszikus dallamokra építve-és jóval több női kórust használva.

    Remélem ezek között volt még valakinek új infó. Ha mégsem, akkor elnézést hogy elvettem pár percet az időtökből. :D

    Live-Die-Respawn

Aktív témák