Új hozzászólás Aktív témák

  • John_Doe

    senior tag

    válasz Attici #1720 üzenetére

    A t8 prémgépeket csak akkor tudod kivenni tokenért ha az összes feladatot megcsinálod ami szerintem alig valakinek fog sikerülni. Két fős szakasz öljön meg 12 ellenséget elég esélytelen ami kapásból 29 token veszteség. Főleg hogy ritka az is hogy egyáltalán van 12 ember egy oldalon. (9 ezért a feladatért +20 az utolsóért.) De van még egy-két másodlagos amit túl nehéznek tartok illetve szerencse kell hozzá (vagy csalás). Esetleg vehetsz aranyért tokent de azt én passzolom.
    A J8M leírása meg hibás szerintem de ha úgy lenne megvalósítva ahogy ezek működtek nem sok esélye lenne a játékban. Már pénteken találkoztam J8M-el szerencsére az én oldalamon volt amit láttam az elképesztő volt kb 300 méteren volt 500km/h sebességgel. Egy I-250 fordult rá ami 150-200 méterre volt a háta mögött. Elkezdett emelkedni merőlegesen felfele és felgyorsult 900km/h-ra kb 4 másodperc alatt 1500 méterre növelte a távolságot amikor a boost elfogyott. Miután kinyírta még maradt egy me262 ami menekült már egy ideje azt vízszintes gyorsulásban elkapta. Azóta azon töröm a fejem mit lehetne ellene csinálni. Gondolom a boost újratöltés esetleg a gyenge pontja addig ki kell forogni ha tudod de ugye majd jön arra is egy varázslatos motorhűtő fogyócikk.

    Shal'kek nem'ron!

Új hozzászólás Aktív témák