Új hozzászólás Aktív témák

  • John_Doe

    senior tag

    válasz Attici #1632 üzenetére

    Hogy melyik a jobb. Ha a repülés és repülők iránti szeretetem szólal meg akkor War Thunder. Ha a régi szimulátoros énem szólal meg akkor War Thunder. Ha a program hibákat nézem akkor War Thunder.
    Hogy mégis a World of Warplanes az a mit többet játszom nem tudom. Talán az hogy többet játszom egyedül nem szeretek szakaszozni és ezt itt azért sokkal jobban lehet mint ott. Ezzel azt akarom mondani hogy itt egyszerűbb a dolgod. Ott ha sikeres akarsz lenni jobban együtt kell működni a többiekkel. Nagyobbak a térképek ebből eredően már az elején oda kell figyelni a másikra nem lehet csak úgy lereagálni a csata aktuális helyzetét mint itt. Kivéve az árkád módot mert az egy húsdaráló de az meg nekem a legtöbb esetben túlságosan is árkád. A War Thunder ugye a szimulátor felől közelíti meg a játékot és az árkád mód nagyon nagy ugrás a többihez képest nekem valahol ott lenne egészséges amennyire a Warplanes árkád. A többi módban pedig lassabban indulnak a csaták mint a Warplanes rosszabb pillanataiban és még lassabb is mert ugye 500 lőszer aztán mehetsz haza újratölteni. Nem tudom jobban megfogalmazni mi a kettő közti különbség és mi a bajom vele de mint írtam mindkét játék bejön nekem. Azt tudom javasolni próbáld ki a War Thundert és dönts te melyik a jobb. De azért majd adj még esélyt a Warplanes-nek is mert ahogy olvastam kirúgták az egész fejlesztő csapatot és az új alapjaiból kezdi átformálni a játékot.

    Shal'kek nem'ron!

Új hozzászólás Aktív témák