Keresés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Napfénysüti #46539 üzenetére

    Ertem. En a masik agon jutottam el az E8-hoz, igy nem ismerem az M4-et.
    A KV : tegnap nekem is sikerult egy 3800-as (3x) kort menjek vele :)
    KV-3 : tegnap eladtam a T43-at, es megvettem a tankot, mert igy biztosabb, habar meg gyujthettem volna a T43 legenysegevel a TP-t (mar 100), hogy majd minel hatekonyabbak legyenek a T44-re valo atkepzeskor.
    Tigris : mentem olyan kort, hogy 1700-at tudtam vele sebezni, de meg mindig nem er fel az IS sebzesevel.

    Mas : ha mar IS, tegnap 9 kort mentem vele, mire meg tudtam csinalni a 3x kort :W
    2x top tanknak tett, egyszer a masik neheztank teljesen masfele ment mint ahova kellett volna, az mondjuk meg nem is lett volna baj, hanem az, hogy a tarsaim akikkel egyutt voltam nem tamogattak :W , massszor meg az ellenfel erosebb volt, hamar be is daraltak minket (mondjuk 2 SU 152 is volt az ellennel).
    Teljesen elmegy a kedvem neha, az az erzesem, hogy ritkabban fogok ezzel a jatekkal nyomulni.Unom ha egy Tiger P-s jatekos nagyvonalakban nem sejti hogy hova is kellene menjen egy adott palyan amikor top tankok vagyunk. :W

  • Atlantis

    veterán

    válasz Napfénysüti #46539 üzenetére

    Sok sikert a cicushoz! Eleinte szerintem nem fogod szeretni, de idővel kialakul...nálam legalábbis így volt/van. IS-sel, nem, azt eleinte is utáltam, meg most is, akármelyik ágyúval, el is adtam, orosz tankom csak a KV-5 van, meg SU-100 TD. SU-152-t nem nagyon várom, teszten mentem vele párat, hát ennyit régen szentségeltem...hogy lehet 0,5-ös pontosságú ágyút tenni egy TD-re? Egyre inkább arra hajlok, hogy feladom az Object 704 megszerzését...

    Kaleun: azt hittem, ugyanaz a Type E és a GW Tiger ágyúja...mitől lenne jobb az E?

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák