Keresés

Aktív témák

  • Paul119

    addikt

    válasz emre #40977 üzenetére

    su 152 nem jobb az alap 152es löveggel?

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • bullseye

    addikt

    válasz emre #40977 üzenetére

    mostanában alig van időm játszani, úgyhogy bekattantam, és az utsó 15k XP-t inkább beváltottam ISU-nál a bl10-re (+ a perkekből is elegem lett, TD/SPG camo-t kap elsőnek, tankok javítást... aztán majd lehet cifrázni később, amúgy is talán a gyorsabb fordulás ami igazán értelmes az összes eddig látott skillből)

    hát kicsit más lett a játék, mint az alap HE ágyúval, ami nekem sosem ment 400 fölé, akármennyire oldalról, hátulról lőttem valakit, ha még éltem egyáltalán... első körben majdnem vesztettünk, az én oldalamon senki nem scoutolt, ledarálták a heavy-k nagyját, + pont elém beállt egy stock KV... és nem takarodott akárhogy jeleztem neki. ráadásul első két lövésem egy T34-re a híres, új pen+0 lett. már kezdtem anyázni, amikor elkezdtek a lővonalamban elgurulni az ellenséges tankok 60-80% HP-val. némelyik 1 lövésből lement, másikhoz kellett még egy helyi erő/arty 300-400, szóval a kört végül nyertük, 5 killem lett, meg szép sok pénzem.

    Meg tudnám szokni, ha mindig így menne. Főleg, hogy a T30-cal ellenben (aminek hasonló ágyúja van, de nekem fele ilyen jól nem jött be) itt nem anyáznak, hogy top heavy-ként menj elől, hanem hagynak sunnyogni a bozótban :) na jó, most már T30 is hasonló...

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Aktív témák