Keresés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz virkir #3658 üzenetére

    Kemper... még CS óta utálok beállni egy sarokba és várni, nekem nem az a játék hanem amikor csata van. Pl Imádom amikor mindkét csapat beáll a fák közé és 5 perc elteltével semmi, még csak egy nyamvadt detektálás sem... na olyankor jön a nem túl okos de már unott húzásom: középen berontok, kilövöm az artykat esetleg 1-2 tankot aztán meg úgyis kilőnek :)

    Nem mondom azt szeretem amikor látom térképen, hogy a csapat szépen feláll védekezni vagy úgy, hogy mikor mindenki elfoglalta a helyét akkor indulunk majd támadni de többnyire mindenki elbújik az első közeli fák mögé és vár. Vagy ha támadunk akkor térképtől függően is inkább az elején vagyok, pl szeretem VK4502-vel az IS7-es tankokat leszedni :D (vk maxon + prémium lőszer, 20-21% minden lövés).

    + pl sokat mentem light tankokkal, ott pedig a felderítés nem egy életbiztosítás pl leoparddal jó ha 20 csatát túléltem a 300ból kb :D

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák