Keresés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz joergie #34485 üzenetére

    Szerintem azért mert egy "tranzit-állomás", összeköt két ágat, úgy mint a VK3002. Ha valakinek nem kifejezetten a szívecsücske akkor nem is megy sokat vele (én 47 csata alatt ugrottam át vele a Pantherra, egy körrel se mentem többet vele utána)

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • Antonius1978

    addikt

    válasz joergie #34485 üzenetére

    Milyen szempontbol erzi meg a tank ? Lassabb lesz, lassabban fordul vagy lassabban gyorsul ? Vagy mindharom egyszerre ?
    Pedig a jobb 76os agyu eleg gyors, 15 loves / perc.
    A kovetkezo agyu pedig 85os 120 atutesel es 160 sebzessel 12-14 l/p. Lehet hogy ezt fogom hasznalni.Gondoltam meg a 122-esre is, ha eleg gyors volna a tank akkor lehetne keringozni a nagyok korul es jol seggbedurrantani oket, persze ez nem ilyen egyszeru, lehet inkabb tavolrol kell vele lovoldozni.Amugy volt mar eset hogy pattogott le rola loves, nem is egyszer.
    En valahogy ugy gondolok ra, mint egy jobb T-34/85-re, csak kar hogy nem adja be neki is a 100mm-es agyut.A legjobb 85os agyu pedig 144 atutessel es 165 sebzessel rendelkezik, de meg lassabb. Igazan kivancsi vagyok melyiket fogom majd hasznalni.
    En ugy juttam hozza, hogy a T-34/85-nel ki lehetett fejleszteni mind a T43-at, mind a KV-13-at.Es mivel sokat (vagy 300 kor vagy folotte) jatszodtam vele kikutattam mindkettot.
    Es akkor jott az ajanlat, hogy fel aron meg lehet venni, igy osszeguriztem ra a penzt, mert ki lehet belole fejleszteni az IS-t.Es akkor ha ugy akarom, elindulhatok a ruszki nehez agon is.
    De egyelore a T-54-et szeretnem, persze tuti beletelik 3-4 honapba amig elerem.

Aktív témák