Keresés

Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz Allien #34148 üzenetére

    Ez így van, ráadásul attól még az átlag sebzése lehetne jobb.

    Ez egy általam nagyra becsült játékos statja, csak a szerénysége tiltja hogy Ő maga postolja. Hummellel is átlag 1000 felett sebez, és 38%-os a találati aránya. Szóval így is lehet játszani. kép

    ________

    Djuree: bocs, :R

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • Atlantis

    veterán

    válasz Allien #34148 üzenetére

    Én a legalább 100 csatás gépeim közül Grillével vagyok a legjobb, nagyon kedvelem a kis tücsköt. Hétvége óta megvan a Hummel, ki is fejlesztettem rajta mindent, de eddig 24% a győzelmeim aránya vele, emiatt egyelőre nagyon nem tetszik. Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy a csapat béna, ha dongózok...elvégre mindent ugyanúgy csinálok, mint a tücsökkel és mégsem nyerőek a csaták.

    Zeratul: maximálisan egyetértek. Sokszor zörögnek a csapattársak, ha arty-val vagyok, hogy mér nem támadom azt, akit ő gondol, persze legtöbbször azért nem, mert a tapasztalt ellen kuksol valami ház vagy hegy mögött. Így inkább azt lövöm, akit tudok. Lehet rosszul csinálom, de nem nagyon szoktam mocorogni csata közben arty-val, kivéve, ha megtalálta a rejtekem valami scout.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák