Keresés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz vhw #3117 üzenetére

    Kedves naiv barátom! Ha szólíthatlak barátomnak?!

    Amikor egy csapatban 5 olyan kvalitású ember játszik, mint Alex131, Kucsek, Rebel, Szasza600, Emre( meg én, + 1fő), valamint olyan tekintélyt parancsoló járművek, mint 2-3db object 704, jagttiger, VK4502, T34(amerikai). Legnagyobb sebzést okozó ágyúkkal szerelve, rálövünk egy sorozatot egy TigerII-re többször és csak 20%-ot vesz le. Akkor elgondolkodik az ember, hogy hogy is van ez?! "Természetesen" vesztettünk 2:15-re.
    Visszatérve a kérdésedre:
    "Másrészt valahol el 'kell' kezdeni a csapat építést is, ő legalább bevállalta és összekaparta azt a 20 embert. 4000 csata után nem tudom mi tart vissza ettől, félelem a Bukástól? :DDD"

    Mint korábban írtam:
    "Mi páran már próbáltuk, túl vagyunk 4000 meccsen(nem együtt, külön-külön), jó pár company-n, de mi nem vállalkoznánk rá. Nem azért, mert gyávák vagyunk, hanem azért mert ismerjük saját korlátainkat, meg a játék adta "lehetőségeket."

    Látom neked sem sikerült elsajátítani az értelmezve olvasás tudományát. :(

    (#3118) joergie
    Tegyél légyszi smile-kat, hogy kellően tudjam értelmezni az alábbiakat! Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Aktív témák