Keresés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz vhw #29632 üzenetére

    Igen, sajnos ez is igaz. Ezt a gyors lovoldozos dolgot csak akkor tudod veghezvinni, ha paholybol lovoldozol (ertsd : az ellen akire losz massal van harcban).

  • Bobyjack

    senior tag

    válasz vhw #29632 üzenetére

    40k XP kell az E50-hez így volt szerencsém a Pantherhez és a Panther II-höz is. Én piszkosul komáltam a Panthert az L100-as ágyúval. Mellesleg több HP-ja van annak a tanknak, mint a T29-nek. Ha 1 vs 1-ben kiállsz vele legyőzöd több okból is. Nem 100-at, hanem 140-et sebez és háromszor gyorsabban lő (420hp sebzés vs 320hp adott idő alatt és alapból több hp-ról indulsz). Mellesleg ha mellé lősz egyszer akkor sem nagy baj, mert mindjárt lősz újra. Mondom ezt úgy, hogy a T29 az 5 legjobban kedvelt tankom között van. Most vettem meg a T32-t tehát ismerem.

    Persze mindkét Panthernek megvannak a már ismert hibái: ramaty gyorsulás, kanyarodás és nagy testfelület. A végsebességgel nekem sosem volt gondom. PII pl. 55-öt megy.

    Egyébként nagyon szemét dolgokat lehet az L100-al csinálni, messziről folyamatosan ellövöd az ellen láncát valami bokorból aztán sorozod ezerrel, a magas penetration és pontosság megteszi a hatását. Nekem sokkal jobban bejött mint a VK3002DB.

    Szerencsére azért minden ember más, és máskép játszik. Ha megtalálod, hogy hogyan játsz vele hatékonyan élvezet vele játszani. 73%-os a victory/battle arányal adtam el ami azóta is a legjobb az összes tankom közül.

Aktív témák