Keresés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz ollie #29213 üzenetére

    Nem... az a probléma, hogy jóformán csak tier VIII premium van a játékban amit érdemes használni, ha csináltak volna kisebb premium tankokat(leginkább tier VI érdekes, de tier VII sem lenne utolsó) akkor nem (csak) ezekkel lenne tömve az MM queue ami jobb meccseket is jelentene a kis tankoknak.

    (#29215) jahrn: előfordul az ilyen :) Leginkább a pontatlan ágyú miatt történik, mondom én majdnem lefordultam a székről amikor a T95 kupola vagy 6x pattant le egy meccsen, vagy amikor az E-75 oldala pattintja a lövedéket...

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ollie #29213 üzenetére

    Mint ahogy írtam a túlzást úgy értettem, hogy ezzel már a nem fizető játékosokat is tudják szívatni. Persze nem túl nagy mértékben, de eddig viszonylag jól működött az elv, hogy ha fizetsz akkor gyorsabban pörög az XP és kredit számláló, alapvetően viszont a csatatéren nincs túl nagy erő-egyensúly elbillenés a fizetősök irányába.

    Viszont mikor egy rakás Type 59-et (vagy régen mikor akciós volt a Löwe akkor azt) sorsol össze olyan játékosokkal akik alig tudják megsebezni, akkor ott már eléggé bosszantó a dolog. A Type 59 tulajok fele képtelen a csapatjátékra, hülye az egészhez, önerőből tier 4-en alig tud túljutni és akkor még a matchmaking is az ő oldalukon van amikor berakja egy rakás KV, PzIV meg M4 közé...

    Persze szerencsére nem olyan nagyon szívatós a dolog, nem ez a jellemző a csatatéren, de néha szarul sorsolja őket a matchmaking. Az ő javukra.

Aktív témák