Keresés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2744 üzenetére

    Annyi a gond, hogy te leginkább a TD szemszögből látod az egészet.
    Tudod én próbáltam azt is tankot is van német nagyvasam meg a T-54 is, van összehasonlítási alapom ráadásul szedtek már szét cafatokra falkával KT-k meg Tigrisek meg szedtem szét falka T-54-et VK-val egy T30 meg egy Pershing segítségével.
    Nincs semmi baj azzal a tankkal jó úgy ahogy van csak meg kell tanulni ellene a pályákat meg harcolni ellene.
    A PhanterII-től meg nem azért nem félnek mert annyival gyengébb hanem mert relatív kevés és soha nem rakja be a játék akkora számba egy oldalra mint a T-54-et.
    A camper csaták meg állt abból jönnek, hogy tapasztalhattuk, hogy azt hiszik a nagyok mindent tarolnak és baccnak támogatni őket, holott anélkül nem sokat ér a Maus se.

    stork13
    Igen alapból arról volt szó, bár amit én 44-en láttam használatban az sem sebzett semmit lehet HE-vel használta vagy nem tudom mivel de emlékeim szerint egy VK-t vagy KT-t lőtt vele hátulról az ember és mintha kaviccsal dobálta volna.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz vhw #2744 üzenetére

    Félreértés ne essék a Panther (II) és Pershing qva erősek, de megvan az a hátrányuk)különösen a Panthernek), hogy írtó sokat kell grindelni vele mire használható lesz a tank, ellenben a T-54el ami már teljesen alap konfigurációban is használható (75mm L/70 vs. D10T példának okáért). Ha a közepes német ágyúk jobbak lennének(75mm és 88mm) akkor sokkal több ilyen szaladgálna a csatamezőkön, de jelen állás szerint csak az áll neki Panther II-re gyúrni akiben van egy kis mazochizmus szvsz.

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák