Keresés

Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz Iron Funeral #2676 üzenetére

    Azért írtam hogy kb mert emlékezetből dolgoztam de konkrét számot nem említ Kurszknál a ferdiről ((csak a panther-ról 200-ból 10-et tudtak megmenteni)) csak annyit hogy ami ott neki indult felfelé az leégett szvsz ha felküldték volna az összeset akkor mind ott marad :D

    43 Julius 7-én a Ponyri közelében lévő 235.5 magaslati pontnál az ott bevetett ferdinándok a nagy emelkedővel nem bírtak megbirkózni és motorégést szenvedtek
    elöször azt hitték találat érte őket de amikor egyik a másik után égett ki nyilvánvalóvá vált hogy a motorjuk valószínűleg túl melegedett

    Yom Kippur a Kiengesztelés napja zsidó ünnep és pont ekkor támadnak az arabok :DDD
    Ebben a háborúban a statégia pontok is lényegesek voltak a magaslatok ugyebár mint a játékban hillhill go + az izraeliek kemperek voltak
    + a tankok közti különbség is fontos az izraeliek tankja képes volt 3km távról harcolni még a szovjetek csak kb 1ről
    pl: volt olyan hogy 30 Centurion állt farkas szemet egy magaslaton kb100-150 T-55 ellen
    az izraeli parancsnok nehezen bírta rá az embereit a harcra de kiállt a magaslat szélére és ennek hatására az egyik elkezdte követni aztán a többi is
    a csata végére csak ketten maradtak de az orosz tankokból 1se:Y

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák