Keresés

Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz MCGaiwer #26695 üzenetére

    nem érdekel az amerikai ág, nem tudom h jön ide(viszont ott legalább t5-t7-ig normális ágyúk vannak)
    meg vki írta már nem emlékszem hol olvastam, h a t32 a legjobb t8 heavy ha megtanulnak vele játszani.
    ESL kupákon a profik azzal mennek.(nem tudom h itt vagy hivatalos fórumon olvastam)

    r1E3S3E7T: Mert ugyan azokat a számokat dobja midn2 átlagba.vagyis pl ha a 300-as ágyúnál látok 268-as sebzés vagy 212-et azt a 320-asnál is sőt ha ott bedob egy 400-at azt pl a 300-as ágyú is kb ilyen közönként bedobja.
    ez köszönhető a randomitásnak, de 20-nál több átlag emelés kell ahhoz h érezhető legyen a különbség.
    ezzel ellentétbe a rof csökkentés sokkal jobban érezhető főleg egy alapvető gyors ágyúnál.

    lehet h ezzel 5-10%-ba többször dobna be magasat, de ez nem érezhető és kb ugyna ilyen arányba lenen megint 110,120,140.

    Ilyen esetbe jobb ha nem is nyúlnak hozzá a fegyverhez, mert nem javít inkább csak ront rajta.
    ha rof csökkentés nélkül lenne +20 dmg akkor már lenne egy kis javulás mert még mindig nem lenne érezhető a dmg emelés, de így a gyors töltés mellett az a ritkán beadott 150+ sebzés már esetleg érne is valamit.

    érezhető dmg buff-hoz kell minimum 50-100+

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák