Keresés

Aktív témák

  • Arpee78

    senior tag

    válasz yarsley #21912 üzenetére

    Valaki amugy nem tudja, a critical hit mennyivel nagyobb sebzest jelent?

    Pont annyit mint a nem critical, csak pluszba elszáll valami az ellenfél járművében. Pl legénység, ágyú, stb.

    Olyan is lehet, hogy 0-át sebez, de mégis kritikus.

    Én egyszer Jagdpanthert egylövéseztem M41-el. Chatbe beírta: WTF oneshot? Én meg nem győztem elnézést kérni. :) Ha a lövedék átszakítja a páncélt, előfordulhat az ilyen. A T30-at is egylövésezheti pl az S51. Tier10 heavyt egy 6-os arty. Szerintem főleg az egylövésezéssel és a nagy sérülésekkel van bajuk a tankosoknak.

    [ Szerkesztve ]

  • Eagle16

    addikt

    válasz yarsley #21912 üzenetére

    Majd ha meglesz a T92 vagy az M43 akkor visszatérünk erre. Vagy megvan?

    Amúgy ha eltalálod és csak 400-at sebzel pl., akkor szokott az lenni hogy kinyírod a tankban a legénység felét, és használhatatlan ronccsá teszed a csata folyamára...aztán ne csodálkozz ha 300-as sebzésért anyáznak :) Sőt, el sem kell találni, splash is kiszedi a legénységet. (ez főleg Tier 5 SPG fölött)

    Múltkor láttam SPG nélküli T10 csatát, Komarinon. Draw lett, de csak azért mert a T95-ös nem ért oda időben ahol az akció volt :) Nagyon felszabadult volt a játékuk, mindenki támadott, a TD-k nyugiban védekeztek, ki lehetett használni az egész pályát, nem csak az 1/10-ét...ugye. Pedig ez Komarin volt, a legnagyobb kemper pálya az összes közül.

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz yarsley #21912 üzenetére

    Miért van olyan érzésem, hogy te főleg artyval játszol?

    Ha a tank mellett robban a HE, akkor is sokszor kritikál sebzést okot, ami modulok kilövését jelenti, és gyakran még a legénységből is meghal valaki. A leggyakoribb a lánctalp (sokszor mindkettő!) elveszése, ami annyit jelent, hogy addig áll a tank, amíg a legénység meg nem javítja. Ez az idő általában elég a következő artytalálathoz, ha több arty is van.

    Egy mellément arty lövés gyakran elég ahhoz, hogy gyakorlatilag használhatatlanná tegye a tankot a játék hátralevő részére.

    ***

Aktív témák