Keresés

Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz virkir #20125 üzenetére

    Nem szoktam hátul gubbasztani csak ha TD-vel vagy artyval vagyok vagy ha a lista legalján és mindenki elrohant az artyk meg egyedül.
    Felszereltem a tanácsodra a töltésgyorító mellé a ventit és a stabilizátort. Így is elég jó kis tank volt csak elég szépen minuszos mert prémium nélkül szoktam nyomni.

  • diegho

    nagyúr

    válasz virkir #20125 üzenetére

    Nekem T-54en fent van a stabilizátor és valami félelmetesen pontos menetből. Szinte folyamatosan menetből lövök és 82-83% között ugrál a találati arányom vele, nem tudom milyen lehet nélküle, de lehet kipróbálom. Álcahálót én sem használok semmi nagy tankon. IS a legnagyobb, amin rajta van, de azért, mert nem akartam rá venni semmit, az meg volt ingyen. IS-4en kipróbáltam, voltak helyzetek, ahol elég viccesen szuperált, 3db 9-es med ment el kb 50m-rel mellettem és egyik sem spotolt be, pedig előtte lőttem rájuk olyan 150m-ről párat. Nem is értettem a dolgot, de ez inkább bug volt, mint álcaháló előnye. Rammer mindenféleképpen kell a nagy heavy-re és a venti is, ezek mellé jöhet bármi, IS-3 pl nálam wet ammo racket kapott, gondolom nem kell elmesélni milyen érzés, amikor szemből egy JP oneshotol 1500hp-ról.

    Nekem így van a nagy tankokon:
    IS-3: venti, rammer, wet ammo rack
    IS-4: venti, rammer, stabilizer
    IS-7: venti, rammer, stabilizer

    T-44: rammer, wet ammo rack, stabilizer (ez változni fog 7.0-val)
    T-54: venti, rammer, stabilizer (rammer lehet cserélődni fog valami látótávnövelőre)

    Object704: venti, rammer, periszkóp

Aktív témák