Keresés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz virkir #12256 üzenetére

    Ööö... ugye milyen jó érzés mikor az új kis 3as tankoddal jön szembe egy ilyen, kétszer képen lövi és léphetsz is ki a csatából? Ugyanez a helyzet KV-ra a Su85-re, KV3-ra, Su100ra. Hogy pontatlanok lennének az ágyúk... én nem tudom, a bétás korszakban végigjátszottam a szovjet TD ágat ISUig, soha nem éreztem azt hogy játszhatatlanul pontatlanabbak lennének az ágyúik a némethez képest. Kicsit jobban oda kell figyelni a célzásra, nem rálőni a fedezék mögül 30centire kinyúló toronyra... Sőt a Su152 alapágyújával az egyik kedvenc játékszerem volt (csak valahogy nincs bőr a képemen Su85-Su100 párossal játszani hogy elérjem, annyira nincs kihívás azokban a tankokban:D), pedig hát az se a pontosságáról híres. Egyszerűen egy idő után már tudja az ember mire lőhet, és mikor kell tovább várni, kedvezőbb pillanatra.
    Az hogy az IS3nál visszanyal a fagyi arra a pár 10ezer xp-nyi időre, amíg meglesz a BL9, az ugye biztos feledteti az ellenfeleiddel, hogy 3-4 szinten keresztül szélesvigyorrsal lőtted őket halomra az OP fegyverekkel, még jó hogy néha van egy kis megerőltetés a szovjet ágon is :U
    Egyébként meg ott a Stug über pontos L/70ese, azt hinné az ember, hogy ha valami akkor ez aztán betalál bármikor-bárhol, nézd meg vele a statomat, nincs kidekorálva 10-20 sniper plecsnivel, de a JgPz4 sem, azt is jó sokáig kellett azzal használnom. A legénységem mindig 75+os volt. Lő ez is luftot eleget, de legalább keveset sebez... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák