Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Napfénysüti #44892 üzenetére

    Kar hogy lekested az IS, Tigris akciot :O
    Szamits ra, hogy a Tigrissel picitt lassabban haladsz majd mint az IS-el ,mar csak azert is, mert kevesebbet tudsz majd sebezni meg akkor is ha ra tudod tenni a rovid 88-ast (mivel kissebb az atutese, es ha nagyobbak koze rak akkor ott nem sok tankot tudsz atutni vele).
    Az IS-re meg ha ra tudod tenni a 100mm-est (ha van pl T-34/85-od es azon mar kikutattad) akkor elonyben vagy a rovid 88-assal szembe.
    Azert olyan 70-80-90 csata alatt ki tudsz minden kutatni mindkettore, ez megkozelito ertek.
    Az IS legenysege 75% kezdte, es kb 120 csata utan 100% es 50% mellekkepzettseggel rendelkezik, a Tigris-ere most kapasbol nem emlekszem.

    A VK3601-et en is kezdtem megkedvelni, szandekosan csereltem le miatta a VK3001-et.
    Megkapta a 3001-es legenyseget, meg 3% kell, es mindenki 100% lesz a Brother in Arms/Elit Alakulat kepzettseggel.Egyszer sikerult kilonom 7 tankot vele, nem top tank voltam hanem a felso harmadban :)
    Szoval elegge lehet vele penzt keresni, ha jol ugyeskedsz vele, persze ez nem mindig jon be erosebb ellenfelek ellen.

    Ugy tunik, hogy a KV jobban hozza a penzt nala, multkor 4 teljesen altalam kilott tankert kaptam 800 TP-t es 28 ezret.

Aktív témák